Windarra farm, Indie

Farma spiruliny Aurospirul

Farma Windarra Aurospirul hoduje wysokiej jakości, suszoną na słońcu spirulinę od 1997 roku. Usytuowana jest w Auroville, międzynarodowym mieście w południowych Indiach, w pobliżu Oceanu Indyjskiego i Zatoki Bengalskiej. Gorący klimat i nasłonecznienie południowych Indii tworzą idealne warunki do hodowli spiruliny – można ją tutaj odnaleźć rosnącą naturalnie.

Auroville, Matrimandir, Indie

Auroville, Matrimandir, Indie

Warunki produkcji sprawdziliśmy osobiście. Spirulina jest suszona na słońcu (są tylko dwie takie farmy na świecie) co daje jej dodatkową energię i wyjątkowy smak.

Spirulina crunchy suszona na słońcu, Windarra farm

Spirulina crunchy suszona na słońcu, Windarra farm

Spirulina Crunchy jest hodowana przy użyciu prostych, ekologicznych metod.

Wysokiej jakości algi rosną w organicznych warunkach – bez użycia pestycydów, herbicydów i innych środków szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Spirulina potrzebuje wody o dużym stężeniu substancji mineralnych i związków organicznych. Spirulina crunchy (Arthrospira Platensis) hodowana jest w wodach słodkich, dzięki czemu zawartość jodu jest znikoma w przeciwieństwie do odmiany spiruliny maxima. Oferowana przez nas spirulina jest zatem bezpieczna dla osób z chorobami endokrynologicznymi.

 

Farma istnieje od 1997 roku, a wieloletnie doświadczenie producenta zaowocowało powstaniem produktu najwyższej jakości. Farma posiada certyfikat organic, spełnia również standardy Fair Trade. Wszystkie produkty są regularnie badane w niezależnym laboratorium.

spirulina crunchy - moma - aurospirul - fair trade          spirulina crunchy - moma - aurospirul

Gdzie kupić Spirulinę Aurospirul? przejdź do sklepu


Wydrukuj Wydrukuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *